Adwokat Garwolin - Bartłomiej Trochimiuk

Adwokat Garwolin Bartłomiej Trochimiuk

Oferuję profesjonalną pomoc prawną na terenie miasta Garwolin i okolic. Jako adwokat z wieloletnim doświadczeniem, skutecznie prowadzę nawet najtrudniejsze sprawy i udzielam rzetelnych porad w skomplikowanych sytuacjach. W swoich działaniach kładę największy nacisk na skrupulatność i sumienność.

Dokładam wszelkich starań, aby nawet najbardziej zawiłe kwestie prawne omawiać w jasny, łatwy do zrozumienia sposób. Podejmuję się obsługi spraw z zakresu licznych gałęzi prawa, zarówno dla osób prywatnych, jak i firm, a także udzielam ustnych i pisemnych porad prawnych.

Specjalizacje:

Zadzwoń i uzyskaj pomoc

Wykonaj telefon, aby umówić się na osobiste spotkanie w siedzibie Kancelarii lub otrzymać profesjonalną, zdalną pomoc prawną. Możesz liczyć na dyskrecję i pełne zaangażowanie. Usługi Kancelarii są skierowane do osób prywatnych, a także firm (jednoosobowych działalności gospodarczych, jak i spółek).

Doświadczenie

Zaufanie

ZADOWOLENIE

WYGRANE SPRAWY

Adwokat Garwolin - Opinie

Antonia K.

5/5

Bardzo polecam Pana Bartłomieja. Profesjonalny człowiek, który jest bardzo zaangażowany w powierzoną mu sprawę. Jak najbardziej polecam.

Krzysztof B.

5/5

Uzyskałem tutaj bardzo duże zaangażowanie w moją sprawę. Pan Bartłomiej to prawdziwy profesjonalista. Miejsce zdecydowanie na 5 gwiazdek.

Weronika Z.

5/5

Bardzo się cieszę, że wybrałam właśnie tą kancelarię. Bardzo szybko otrzymałam pomoc i teraz cieszę się wygraną sprawą.

Bartosz A.

5/5
Pan prawnik jest bardzo pomocny, z zaangażowaniem podchodzi do powierzonej sprawy. Polecam
 
 

Specjalizacje:

Prawo cywilne

Prawo spadkowe

Prawo karne

Prawo rodzinne

Prawo gospodarcze

Prawo pracy

Adwokat Garwolin - Bartłomiej Trochimiuk

🔸 ul. Kościuszki 49L, I piętro, 08-400 Garwolin

🔸 tel. 508 023 793
🔸 e-mail: bartlomiej.trochimiuk@adwokatura.pl, info@adwokat-trochimiuk.pl

Adwokat Garwolin – klienci

Klientami Kancelarii mogą być zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy (osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, a także spółki różnego typu). Do każdej sprawy i Klienta podchodzimy indywidualnie, i z pełnym zaangażowaniem, opierając się na zebranych danych.

Jak przebiega współpraca z adwokatem?

Adwokat zawsze w pierwszej kolejności prosi o udzielenie wszelkich istotnych informacji związanych ze sprawą i w razie potrzeby zadaje dodatkowe pytania. Na podstawie zgromadzonych informacji opracowywana jest porada lub przygotowywana jest strategia dalszego działania.

Czy Garwolin to jedyne miejsce świadczenia usług?

Kancelaria posiada swoją siedzibę w Garwolinie, jednak stosuje także nowoczesne, zdalne metody świadczenia usług. W zależności od preferencji Klienta, porad udzielamy nie tylko osobiście, w siedzibie kancelarii, ale również telefonicznie oraz e-mailowo.

Jakie typy usług oferuje kancelaria?

Wśród najważniejszych usług świadczonych przez kancelarię można wymienić pisemne oraz ustne porady prawne, a także prowadzenie spraw i reprezentację Klientów przed sądem. Udzielamy zarówno jednorazowej pomocy, jak i oferujemy pomoc prawną dla przedsiębiorstw w formie stałego abonamentu.