Kancelaria Adwokacka

Bartłomiej Trochimiuk

Adwokat Garwolin - Bartłomiej Trochimiuk

Oferuję profesjonalną pomoc prawną na terenie miasta Garwolin i okolic. Jako adwokat z wieloletnim doświadczeniem, skutecznie prowadzę nawet najtrudniejsze sprawy i udzielam rzetelnych porad w skomplikowanych sytuacjach. W swoich działaniach kładę największy nacisk na skrupulatność i sumienność.

Dokładam wszelkich starań, aby nawet najbardziej zawiłe kwestie prawne omawiać w jasny, łatwy do zrozumienia sposób. Podejmuję się obsługi spraw z zakresu licznych gałęzi prawa, zarówno dla osób prywatnych, jak i firm, a także udzielam ustnych i pisemnych porad prawnych.

Specjalizacje:

Zadzwoń i uzyskaj pomoc

Wykonaj telefon, aby umówić się na osobiste spotkanie w siedzibie Kancelarii lub otrzymać profesjonalną, zdalną pomoc prawną. Możesz liczyć na dyskrecję i pełne zaangażowanie. Usługi Kancelarii są skierowane do osób prywatnych, a także firm (jednoosobowych działalności gospodarczych, jak i spółek).

Doświadczenie

Zaufanie

ZADOWOLENIE

WYGRANE SPRAWY

Adwokat Garwolin – klienci

Klientami Kancelarii mogą być zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy (osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, a także spółki różnego typu). Do każdej sprawy i Klienta podchodzimy indywidualnie, i z pełnym zaangażowaniem, opierając się na zebranych danych.

Jak przebiega współpraca z adwokatem?

Adwokat zawsze w pierwszej kolejności prosi o udzielenie wszelkich istotnych informacji związanych ze sprawą i w razie potrzeby zadaje dodatkowe pytania. Na podstawie zgromadzonych informacji opracowywana jest porada lub przygotowywana jest strategia dalszego działania.

Czy Garwolin to jedyne miejsce świadczenia usług?

Kancelaria posiada swoją siedzibę w Garwolinie, jednak stosuje także nowoczesne, zdalne metody świadczenia usług. W zależności od preferencji Klienta, porad udzielamy nie tylko osobiście, w siedzibie kancelarii, ale również telefonicznie oraz e-mailowo.

Jakie typy usług oferuje kancelaria?

Wśród najważniejszych usług świadczonych przez kancelarię można wymienić pisemne oraz ustne porady prawne, a także prowadzenie spraw i reprezentację Klientów przed sądem. Udzielamy zarówno jednorazowej pomocy, jak i oferujemy pomoc prawną dla przedsiębiorstw w formie stałego abonamentu.

Ile kosztuje adwokat Garwolin?

Koszt usług jest ustalany indywidualnie i zależy od kilku kwestii. Przed rozpoczęciem działania w danej sprawie dokonuję jej wstępnej analizy. Również w tym momencie oszacowuję i przedstawiam Klientowi przewidywany koszt współpracy. Na wynagrodzenie wpływa m.in. rodzaj prowadzonej sprawy oraz ilość czasu poświęconego Klientowi.

Radca prawny Garwolin

Potrzebujesz rzetelnej porady prawnej? Kontaktując się ze mną, możesz liczyć na profesjonalną pomoc. W trakcie mojej pracy zajmuję się udzielaniem ustnych porad prawnych i pisemnych opinii prawnych. Oprócz tego sporządzam i opiniuję różnego rodzaju umowy. Lata doświadczenia sprawiają, że wszelkie kwestie prawne nie mają przede mną żadnych tajemnic.

Adwokat w Garwolinie - sprawy karne

Specjalizuję się w kilku gałęziach prawa, a jedną z nich jest prawo karne. W kompetentny i biegły sposób reprezentuję Klientów w sprawach karnych. Udzielam kompleksowego wsparcia, które polega na wnoszeniu pism procesowych, aktywnym udziale w rozprawach i przesłuchaniach, weryfikacji akt, zbieraniu dowodów i innych czynnościach należących do obowiązku pełnomocnika czy obrońcy.

Adwokat - rozwód Garwolin

Świadczę profesjonalne usługi w zakresie spraw rozwodowych. Pomagam małżonkom przejść przez ten trudny etap, służąc rzetelnymi poradami prawnymi. Wspólnie z Klientem zajmuję się m.in. kwestią alimentów, a także opieki i kontaktów z dziećmi. Za każdym razem dbam o to, by sprawa rozwodowa zakończyła się w pomyślny dla Klienta sposób.

Adwokat Garwolin - Bartłomiej Trochimiuk

🔸 ul. Kościuszki 49L, I piętro, 08-400 Garwolin

🔸 tel. 508 023 793
🔸 e-mail: bartlomiej.trochimiuk@adwokatura.pl, info@adwokat-trochimiuk.pl