Kancelaria Adwokacka

Bartłomiej Trochimiuk

Adwokat Bartłomiej Trochimiuk

Adwokat Otwock - Bartłomiej Trochimiuk

Kancelaria Adwokacka świadczy usługi prawne na terenie miasta Otwock oraz jego okolic. Znajduje się wśród nich zarówno reprezentacja Klienta przed Sądami oraz innymi jednostkami, jak i udzielanie ustnych lub pisemnych porad prawnych (na przykład analiza umowy pod kątem legalności).

W swoich działaniach kładę nacisk na skuteczność, a także pełen profesjonalizm i zgodność ze wszystkimi zasadami obowiązującymi zawód adwokata. Dbam o przejrzystość komunikacji z klientem i udzielam wyczerpujących, zrozumiałych odpowiedzi na wszystkie zadane pytania.

Specjalizacje:

Skuteczność poparta wiedzą

Przez ponad 10 lat wykonywania zawodu adwokata udzieliłem pomocy niezliczonym osobom prywatnym i przedsiębiorstwom. W tym czasie miałem do czynienia ze sprawami o różnorodnym stopniu zawiłości i typie. Zebrana wiedza pozwala mi na efektywne działanie niezależnie od okoliczności.

Doświadczenie

Zaufanie

ZADOWOLENIE

WYGRANE SPRAWY

Skuteczna pomoc prawna w Otwocku

Porady udzielane przez Kancelarię, a także przygotowane przez nią opinie i porady prawne oparte są na praktycznej i teoretycznej wiedzy zgromadzonej na przestrzeni wielu lat pracy w zawodzie adwokata. Ostateczna decyzja odnośnie do sposobu postępowania w sprawie zawsze należy jednak do Klienta.

Na czym polega reprezentacja przed sądem przez adwokata?

Nie każdy może występować przed Sądem w roli reprezentanta prawnego. Takie uprawnienia posiada jedynie ściśle określona grupa, w tym adwokaci. Dzięki możliwości reprezentacji, adwokat nie tylko argumentuje na rzecz Klienta podczas rozprawy, ale też m.in. zajmuje się dostarczeniem dokumentacji.

Czy usługi mogą być świadczone zdalnie?

Kancelaria świadczy usługi nie tylko na terenie miasta Otwock, ale również w formie zdalnej, telefonicznie za pomocą narzędzi do komunikacji elektronicznej (e-maili). Decyzja na temat miejsca i formy świadczenia usług należy do Klienta. Niezależnie od wyboru, zachowane są pełna dyskrecja i profesjonalizm.

Adwokat Otwock – oferta dla firm

Wiele firm potrzebuje stałej obsługi prawnej, w związku z czym Kancelaria oferuje nie tylko jednorazową pomoc, ale także usługę abonamentu. Dzięki temu adwokat jest zawsze dostępny, kiedy jego wsparcie jest potrzebne. Zakres abonamentu i honorarium ustalane są indywidualnie.

Adwokat Otwock - Bartłomiej Trochimiuk

🔸 ul. Wojska Polskiego 29, Otwock

🔸 tel. 508 023 793
🔸 e-mail: bartlomiej.trochimiuk@adwokatura.pl, info@adwokat-trochimiuk.pl